Pokemon Online OTS
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Najlepszy polski OTS o tematyce Pokemon !
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytanie Do Farona :D

Go down 
+8
SkterRR
Ykade
Dominik ms
Morczan
kloze
Sitasofa
damianes
rekin
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
damianes




Liczba postów : 25
Join date : 28/02/2010

Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: dominik ms noob   Pytanie Do Farona :D - Page 2 EmptySob Kwi 03, 2010 2:45 pm

Dominik ms napisał:
Wy dalej czekaćie na ten serwer??
POJEBAŁO WAS
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ej po co ty takie posty piszesz by nabic sobie punkty czy zeby wnerwic wszystkich ?
Powrót do góry Go down
Ykade




Liczba postów : 2
Join date : 20/10/2010

Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie Do Farona :D   Pytanie Do Farona :D - Page 2 EmptySro Paź 20, 2010 4:17 pm

Ja ostatnio pisałem do Farona na gg i mi odpisał że będzie już w poniedziałek (18.10.10r), ale dalej nie ma Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
SkterRR




Liczba postów : 1
Join date : 11/03/2010

Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie Do Farona :D   Pytanie Do Farona :D - Page 2 EmptySro Paź 20, 2010 7:12 pm

Faron ma wszystkich w dupie i chuja zobaczycie ten "serwer".

Nie Pozdrawiam Wink
Powrót do góry Go down
Ykade




Liczba postów : 2
Join date : 20/10/2010

Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie Do Farona :D   Pytanie Do Farona :D - Page 2 EmptyPią Paź 22, 2010 10:01 pm

Właśnie mi napisał że serwer padł i się nie podniesie i nie będzie już go, a admin jakiś tam nie chce informacji na stronie zmienić. Także nie oczekujcie już go i zapraszam na inny OTS PokemonOnline np.: ten. Na nim będzie open beta już 01.11.10roku ale idzie grać, ALE jak otworzą open beta to będzie reset charów. Ja również na nim gram teraz mam nick Ykade, a jak zrobią open beta to będę na PVP też miał taki nick.
Powrót do góry Go down
kamcio746




Liczba postów : 1
Join date : 20/12/2010

Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re   Pytanie Do Farona :D - Page 2 EmptyPon Gru 20, 2010 7:22 pm

To juz jest 20 grudnia i nie widze Serva !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
lester




Liczba postów : 1
Join date : 09/01/2011

Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie Do Farona :D   Pytanie Do Farona :D - Page 2 EmptyNie Sty 09, 2011 8:38 pm

mam pytanie kiedy to odpali !!!!
Powrót do góry Go down
Neil




Liczba postów : 1
Join date : 27/01/2011

Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie Do Farona :D   Pytanie Do Farona :D - Page 2 EmptyCzw Sty 27, 2011 11:34 am

Witam...

Ja was nie rozumie wgl, jak server odpali to będzie ( o ile odpali ), ale to nie jest takie proste zrobić server, a wy takimi postami jakie piszecie np ,,KIEDY BĘDZIE KUR** SERVER DZIALAL" nic wam to nie da, wy tylko na tym forum rozładowujecie złość ;P np. taki ,,kloze"

Dajcie spokój sb z głupimi postami, bo to jest dziecinne... ;]

Pozdrawiam Neil.
Powrót do góry Go down
Zapraszam




Liczba postów : 2
Join date : 24/01/2011

Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: T   Pytanie Do Farona :D - Page 2 EmptyCzw Sty 27, 2011 12:16 pm

Neil ten projekt już nie istnieje i stul dziób, bo piszesz pierdoły w temacie, który i tak już nie ma sensu.

http://pokemononline-ots.forumpolish.com/t14-wane

oto link to tematu z grami pokemon online


I TAK DLA WIADOMOSCI WAS WSZYSTKICH. NAWET GDYBY TEN OTS POWSTAŁ NA CZAS NIEBYŁBY PIERWSZYM POLSKIM OTSEM, A TAKA WIADOMOŚĆ PRZYSZŁA MI NA POCZTE NA TEJ STRONCE !! I MACIE WAŁA !! W LINKU U GORY SĄ TEŻ POLSKIE POKEMONY.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie Do Farona :D   Pytanie Do Farona :D - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytanie Do Farona :D
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» pomóżcie
» Server PO PL

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online OTS :: Nowosci-
Skocz do: