Pokemon Online OTS
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Najlepszy polski OTS o tematyce Pokemon !
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 pokemon na gba

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Morczan




Liczba postów : 9
Join date : 04/12/2009

pokemon na gba Empty
PisanieTemat: pokemon na gba   pokemon na gba EmptyPon Mar 08, 2010 2:14 pm

Witam mam taki problem jakies 2-3 lata temu kolega porzycyl mi gre pokemona na gameboya niepamietam nazwy ale wiem co w niej bylo gdies na poczatku tu po dostaniu pokemona (1z3) w trawie miejscu do expienia mona bylo znalezc chariarda na malym lv oraz niewiem czy jak przeszlo sie lige czy gdies w jakims miejscu znajduje sie jaskinia z sunflora na 5-90 lv jakos tak wiec moja prosba jest nastepujaca jezeli ktos kojazy nazwe tej gry to prosze o podanie jej bede bardzo wdzieczny (ta gra chyba to podruba ruby lub saphire ale niewiem)

dzieki ale ja mam gameboya z supercard i program o przerabiania sry ze zapomnialem napisac otym sprawdze gre emerald bo red mam i to nie jest to ale dzieki za pomoc

przykro mi ale to nie te gry bede szukal dalej thx a pomoc


Ostatnio zmieniony przez Morczan dnia Wto Mar 09, 2010 10:15 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
rekin
Team PO PL
Team PO PL
rekin


Liczba postów : 17
Join date : 22/11/2009

pokemon na gba Empty
PisanieTemat: Re: pokemon na gba   pokemon na gba EmptyPon Mar 08, 2010 4:08 pm

tu masz linka na emulato: X
a tu do gierek : 1,2
1: Red
2.emerald
X:emulator
Powrót do góry Go down
damianes




Liczba postów : 25
Join date : 28/02/2010

pokemon na gba Empty
PisanieTemat: Re: pokemon na gba   pokemon na gba EmptyNie Mar 14, 2010 12:24 pm

rekin napisał:
tu masz linka na emulato: X
a tu do gierek : 1,2
1: Red
2.emerald
X:emulator
haha ty noobku nie ma tam charmandera ;]
Powrót do góry Go down
Morczan




Liczba postów : 9
Join date : 04/12/2009

pokemon na gba Empty
PisanieTemat: Re: pokemon na gba   pokemon na gba EmptyPon Mar 15, 2010 10:37 pm

damianes nie charmandera tylko charizarda i jezeli znasz ta gre to moglbys podac ???
Powrót do góry Go down
damianes




Liczba postów : 25
Join date : 28/02/2010

pokemon na gba Empty
PisanieTemat: Hehe   pokemon na gba EmptyWto Mar 16, 2010 5:05 pm

hehe ty nie znasz nawet najwiekszy noob swiata to zna ale gdzies ja zgubilem xD jak szlem na rynek to ja kupilem pobili mnie i potem ja jich oddali mi i potem znowu zgubilem xD ale moze gdzies znajde poczekaj
Powrót do góry Go down
Dominik ms

Dominik ms


Liczba postów : 121
Join date : 07/12/2009
Age : 31

pokemon na gba Empty
PisanieTemat: Re: pokemon na gba   pokemon na gba EmptyWto Mar 16, 2010 10:25 pm

¥Up¥
Szedłem a nie szlem -.-
Powrót do góry Go down
Morczan




Liczba postów : 9
Join date : 04/12/2009

pokemon na gba Empty
PisanieTemat: Re: pokemon na gba   pokemon na gba EmptySro Mar 17, 2010 10:23 am

Dominik ms i poco to piszesz poto zeby sobie bosty nabic czy zeby wnerwic wszystkich ??
Powrót do góry Go down
damianes




Liczba postów : 25
Join date : 28/02/2010

pokemon na gba Empty
PisanieTemat: o dominiku   pokemon na gba EmptyCzw Mar 18, 2010 3:42 pm

Morczan napisał:
Dominik ms i poco to piszesz poto zeby sobie bosty nabic czy zeby wnerwic wszystkich ??
on chyba ma na mysli te 1 ;p bo to noob on tylko chce posty nabic bo juz kiedys robilem serva i bylo tak samiutko i potem odwolalem i tez poke i nawet forum skasowalem Dominik ms zasluguje na ostrzezenie kto jest ze mna ?? i jak co chodzi o Dominika
Powrót do góry Go down
Krysteek

Krysteek


Liczba postów : 6
Join date : 02/08/2010
Age : 28
Skąd : S krakowa

pokemon na gba Empty
PisanieTemat: Re: pokemon na gba   pokemon na gba EmptyPon Sie 02, 2010 10:29 pm

Kuva Ze tak powiem "NoPy" <- Sry -.- Ale to nie legalne więc tego nigdzie nie znajdziesz tak jak ja miałem jakies gren360 bylo na początku articuno zapdos i moltres to tez nie legalne było i slad po tym zaginoł...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





pokemon na gba Empty
PisanieTemat: Re: pokemon na gba   pokemon na gba Empty

Powrót do góry Go down
 
pokemon na gba
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokemon OTS
» Server PO PL
» pokemon platinum pl na emulator nds
» Nowy Własny Pokemon Online

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Online OTS :: Pomoc-
Skocz do: